تحقیق بهینه سازی فعالیت میکروارگانیسمها در تصفیه فاضلاب

تحقیق بهینه سازی فعالیت میکروارگانیسمها در تصفیه فاضلاب
  فرمت فایل : ورد تعداد صفحات : 27صفحه بهینه سازی فعالیت میکروارگانیسمها در تصفیه فاضلاب نگاه کلی فاضلاب یا پالایشگاه نفت دارای زیادی روغن و چربی به صورت ذرات معلق ، هیدروکربن‌های سبک و سنگین ، فنل و مواد آلی حل شده دیگر است که اگر بدون تصفیه در محیط تخلیه شود، خطر آلودگی محیط زیست را در پی خواهد داشت. برای تصفیه این فاضلابها ، ابتدا از یک بخش جدا کننده روغن و به دنبال آن ، از یک فرایند تصفیه بیولوژیکی برای حذف کامل مواد آلی باقیمانده ، استفاده می‌کنند که شامل دو بخش است:مخزن هوادهی: که در این مخزن ، فاضلاب ورودی با هوا و توده‌ای از میکروارگانیسم‌های هوازی برای مدتی که می‌تواند از 4 تا بیش از 24 ساعت متغیر باشد، در تماس قرار می‌گیرد. عمل هوادهی برای تامین اکسیژن کافی مورد نیاز فعالیت توده میکروبی (لجن فعال) توسط هم‌زن دائم انجام می‌گیرد.مخزن ته نشینی: که مایع و ذرات جامد لجن فعال را از هم جدا می‌کند. عوامل بازدارنده اصولا هر عاملی که حالت سمی برای میکروارگانیسم‌ها داشته باشد یا به هر دلیل عملکرد آنها را دچار توقف نماید، « …

 دانلود مقاله بهینه سازی فعالیت میکروارگانیسمها در تصفیه آب و فاضلاب. ۳۲٫۰۲۵ تومان. خرید از ارزان‌ترین فروشنده. می‌خواهید «ترب» را روی گوشی خود نصب کنید؟
استنادات. مقاله های نشریه ای مرتبط. مقاله های سمیناری مرتبط … بهینه سازی فعالیت میکروارگانیسم ها در تصفیه بیولوژیکی فاضلاب های نفتی پالایشگاه تهران.
بهینه سازی فعالیت میکروارگانیسم ها در تصفیه فاضلاب. ۴۲٫۶۹۹ تومان. در لوکس فایل · تصویر تحقیق در مورد نانو فیلتراسیون و کاربرد آن در تصفیه آب (word).
مقاله نشریه بهینه سازی فعالیت میکرو ارگانیسم ها در تصفیه بیولوژیکی فاضلاب های نفتی پالایشگاه تهران. نویسندگان: پروین ناهید ، اختر الملوک کاظمی ،.
بهینه‌سازی فعالیت میکروارگانیسم‌ها در تصفیه بیولوژیکی فاضلاب‌های نفتی پالایشگاه تهران. دوره 15، شماره 2، مرداد و شهریور 1383، صفحه 23-28.
عوامل بازدارنده اصولا هر عاملی که حالت سمی برای میکرو ارگانیسم‌ها داشته باشد یا به هر دلیلی عملکرد آنها را دچار توقف نماید، عامل بازدارنده نام دارد.
Feb 3, 2019 … برخی از مواد موجود در پساب ها برای فعالیت میکروارگانیسم ها حالت … تصفیه زیستی فنل به وسیله باکتری ها طی تحقیقات زیادی بررسی شده و باکتری …
بهینه‌سازی فعالیت میکروارگانیسم‌ها در تصفیه بیولوژیکی فاضلاب‌های نفتی پالایشگاه تهران. صفحه 23-28. پروین ناهید؛ اخترالملوک کاظمی. مشاهده مقاله · اصل مقاله …
معرفی میکروارگانیسم ها در تصفیه فاضلاب ، انواع میکروارگانیسم های هوازی، بی هوازی و دوگانه زی ، باکتری ها، قارچ ها و تک سلولی ها در تصفیه فاضلاب.
در صورتیکه به فاضلاب اکسیژن نرسد، باکتری های هوازی فعالیت و رشد و نمو خود را از دست می‌دهند و باکتری های بی هوازی فعالیت خود را آغاز می‌کنند. تصفیه بی هوازی …

دیدگاهتان را بنویسید