دانلود جزوه نکات ضروری در انجام واکسیناسیون طیور

دانلود جزوه نکات ضروری در انجام واکسیناسیون طیور
4 صفحه pdf …

 نام محصول: جزوه الکترونیکی تمام رنگی: انواع روش‌های واکسیناسیون طیور … ۹- نکاتی مهم و ضروری در مورد واکسیناسیون که هر پرورش دهنده‌ای باید بداند.
فایل های پیشنهادی · پاورپوینت برنامه واکسیناسیون در اردک · دانلود جزوه نکات ضروری در انجام واکسیناسیون طیور · واکسیناسیون · انواع واکسنها و واکسیناسیون Vaccination.
برنامه واکسیناسیون شترمرغ پرواری. ۱۳. نكات ضروری در انجام واكسيناسيون طيور. ۱۴. بیماری‌های که شترمرغ به … قیمت: نود و ‌نه‌ هزار تومان (دانلود به محض خرید) …
18, نكات ضروري در انجام واكسيناسيون طیور, Dr mojtaba alimolaei, 3333. 19, ضرورت‌ استفاده‌ ازكود مرغي‌ درتغذيه‌ دام‌ و طيور, Dr mojtaba alimolaei, 3201.
دانلود جزوه نکات ضروری در انجام واکسیناسیون طیور. دانلود جزوه نکات ضروری در انجام واکسیناسیون طیور. 4 صفحه pdf. فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود …
Jun 7, 2011 … توصیه ها و احتیاطات لازم : – واکسن از شبکه توزیع رسمی اخذ شود . – تزریق واکسن پس از انقضای تاریخ مصرف ممنوع است .
به علت فشرده بودن فایل ها برای باز کردن فایل های دانلود شده از نرم افزار winrar استفاده کنید. … موارد احتیاط و نکات ضروري قبل ، حین و پس از واکسیناسیون.
Aug 14, 2019 … اگر هم خون به داخل سرنگ آمد سوزن را بیرون آورده و حداقل 5 / 2 سانتی متر دورتر از محل اول تزریق را انجام دهید. – برای تزریقات عضلانی در گاو طول …
بهتر است دان را از یک شرکت معتبر تهیه کنید و حتما باید واکسیناسیون نیوکاسل، برونشیت و آبله انجام شود. اگر جوجه با سنی که گفتید تهیه کنید دمای محیط را 27 تا 30 …
Jun 7, 2011 … توصیه و احتیاطات لازم : – واکسن از شبکه توزیع رسمی اخذ شود . – تزریق واکسن پس از انقضای تاریخ مصرف ممنوع است .

دیدگاهتان را بنویسید