مقاله کامل با موضوع آموزش و پرورش، معلم و مسائل اخلاقی جامعه

مقاله کامل با موضوع آموزش و پرورش، معلم و مسائل اخلاقی جامعه
تعداد صفحات : 15  صفحه فرمت فایل : Word and PDF کد فایل : 000014 ***تخفیف برای مدت محدود*** کامل ترین را برایتان برگزیده ایم چکیده نظام آموزشي به كارخانه‌يي مي‌ماند كه اگر چه ظاهرا هدف آن «آدم‌سازي» عنوان شده است اما معدودند افرادي كه از زير دندانه چرخ‌هاي آن، ذهن و زبان سالم به در ببرند. اين نظام به واسطه كاركردي كه دارد، نه عزت‌نفس لازم را براي دانش‌آموز به ارمغان مي‌آورد ونه احترام ديگران را در نظر او برجسته مي‌سازد. دانش‌آموزان به مثابه اشيايي به‌طور چند نفري در جعبه‌هايي به نام كلاس كنار هم چيده مي‌شوند. همكلاسي‌ها نه همديگر را و نه معلم‌شان را انتخاب نمي‌كنند. همنشيني‌ها به‌طور تصادفي و انتصابي است. در نتيجه فضاي ارتباطي با همديگر در يك مقطع زماني چندماهه، اعتماد و اطمينان لازم را ندارد. در طول زمان يكسري اطلاعات به آنها آموزش داده شده و آنها ناچارند پس از مدتي همان مطالب را پردازش كنند. ارتباط و ديالوگ ميان بچه‌ها قدغن و معلم متكلم‌ وحده است. مهم‌تر ازهمه، …

 مقاله کامل با موضوع آموزش و پرورش، معلم و مسائل اخلاقی جامعه. ۲۵٫۶۲۰ تومان. خرید از ارزان‌ترین فروشنده. می‌خواهید «ترب» را روی گوشی خود نصب کنید؟
تا پیش از این جامعه در سایه سار اخلاق نشسته بود و کوچه‌ها کم و بیش به دست یکی, دو سلام فتح می‌شدند. ارتباط بین خانه, مدرسه, مسجد و بازار چنان قو.
علم، تدریس، معلم، شاگرد، محتوای درسی و مدرسه در حال احراز تعاریف جدید هستند. جهانی‌شدن موجب شده تا در بسیاری از موارد مرزهای سنتی آموزش و فناوری‌ها از بین رفته …
Sep 30, 2021 … در این مقاله به بررسی اخلاق معلمان پرداخته شده است زیرا در مدارس علاوه بر … زیرا آموزش و پرورش خود بستر توسعه اخلاق است و جامعه باید های …
Jan 20, 2023 … با تخصص تدوین مقالات معلم پژوهنده در این مورد به گرد آوری و تدوین نمونه اقدام پژوهی معاون آموزشی مشکلات رفتاری و اخلاقی موضوع حاضر پرداخته است.
آسیب شناسی تربیت اخلاقی در نظام آموزش و پرورش با تاکید بر نقش معلم. مقاله کاملسال انتشار: 1395زبان مقاله: فارسی. نام نویسندگان مقاله: سید علی محمد موسوی.
چکیده. آموزش و پرورش زمینه سازرشد فکری, اخلاقی, فرهنگی و تربیتی انسان های یک جامعه پویا است. معلم با توجه به نفوذ معنوی و نقش الگویی خود در بین دانش آموزان, …
Jan 10, 2020 … نوع سند: مقاله کنفرانسی. زبان: فارسی. مشاهده: 5,209. فایل این مقاله در 10 صفحه با فرمت PDF قابل دریافت می باشد. دریافت فایل کامل مقاله.
May 10, 2014 … پیشرفت هر جامعه ای به چگونگی كیفیت آموزش و پرورش آن جامعه بستگی دارد. … ویژگی های رفتاری و اخلاقی یك معلم و رابطه ی آن با ایجاد نظم كلاس.
May 15, 2022 … چیزی که آموزش و پرورش به دنبال آن است پرورش این جنبه از زندگی دانش آموزان است؛ بنابراین باید آن ها را برای حضوری مفید و مؤثر در جامعه آماده کند.

دیدگاهتان را بنویسید