پاورپوینت درباره آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات   دسته بندی: Powerpoint   نوع فایل: ppt  (قابل ويرايش و آماده پرينت )   تعداد اسلاید: 41  اسلاید  قسمتی از متن فایل دانلودی فشار خون : فشاری که در هر انقباض عضله قلب بر اثر برخورد خون به دیواره سرخرگ وارد می شود . وسایل و شرایط لازم براي سنجش فشار خون: qفراهم کردن شرایط صحیح قبل از انجام اندازه گیری فشارخون qدستگاه فشارسنج qگوشی پزشکی ترجیحا با دو قسمت بل و دیافراگم •انواع دستگاه فشارسنج : Øفشارسنج عقربه ای Øفشارسنج جیوه ای Øفشارسنج دیجیتالی فشارسنج عقربه ای و جیوه ای در ایران کاربرد بیشتری دارد و غیر از اختلاف در نوع مانومتر بقیه وسایل در این دستگاهها مشترک هستند. •ساختمان دستگاه فشارسنج: .1کاف یا بازوبند : یک روکش پارچه ای با پوشش دو لایه و مستطیل شکل که در دو نوع کلی برای پوشش فشار خون کودکان و بزرگسالان طراحی شده است.   * از بازوبند فشار سنج می توان برای جلوگیری از خونریزی سرخرگی دست یا پا به جای شریان بند استفاده کرد. تذکر : از کاف فشار سنج بز …

 پاورپوینت درباره آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ. ۶۴٫۴۶۴ تومان. خرید از ارزان‌ترین فروشنده. می‌خواهید «ترب» را روی گوشی خود نصب کنید؟ بله، نصب شود.
دانلود پاورپوینت آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ · فشار خون : فشاری که در هر انقباض عضله قلب بر اثر برخورد خون به دیواره سرخرگ وارد می شود . وسایل و …
دانلود پاورپوینت آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ فرمت:pptx تعداد صفحات فایل: 41 اسلاید شرح مختصر: انواع دستگاه فشار سنج: فشارسنج عقربه ای. فشارسنج …
فروشگاه فروش و دانلود فایل های پولی با قیمت مناسب. … آخرین فایل های منتشر شده … دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ.
فروشگاه فروش و دانلود فایل های پولی با قیمت مناسب. … دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ.
دانلود پاورپوینت با موضوع تضمين كيفيت در آزمايشگاه مواد مخدر … دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ.
دانلود پاورپوینت با موضوع تضمين كيفيت در آزمايشگاه مواد مخدر. دسته بندی : علوم پزشکی … دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با دستگاه های فشارسنج و استتوسکوپ.

دیدگاهتان را بنویسید