پاورپوینت عهد نامه گلستان و ترکمنچای

پاورپوینت عهد نامه گلستان و ترکمنچای
این پاورپوینت در 27 اسلاید طراحی شده است در این پاورپوینت مطالبی ازپیشینه،مناطق جدا شده از ایران،و متن های قید شده در عهد نامه ترکمنچای و سایر مطالب مفید و ارزنده در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نمایید …

 عهدنامه «گلستان و ترکمنچای»: قسمت 2/2 – تحقیر یک ملت · مبین مردوخی. 11 بازدید 2 هفته پیش. 36:16 · عهدنامه «گلستان و ترکمنچای»_ قسمت اول – رویای شوم روسیه.
مفاد عهد نامه گلستان و ترکمن چای. خلاصه : . مفاد عهدنامه گلستان. 1-نبود جنگ بین دو کشور تا ابد. 2- واگذارى ولايات گرجستان، باكو، دربند، شروان، قره‌باغ، شكى، …
پاورپوینت عهدنامه ترکمانچای,نمایشی :: عهدنامه ترکمانچای (تبریز در مه) | محمدرضا ورزی … نامه ترکمانچای ورژن 2015 لوزان,عهد نامه های ایران (گلستان و ترکمانچای)
طبق عهدنامه گلستان و ترکمانچای کدام‌یک از گزینه‌های زیر از شمال کشور ایران جدا و به‌ روس‌ها داده شد؟ 1 ). نخجوان – قفقاز – گرجستان – هرات.
Jul 6, 2021 … در عصر فتحعلی شاه، استقلال ایران تا حدود زیادی از بین رفت و دو عهدنامه گلستان و ترکمانچای از سمت روسیه به کشور تحمیل شد. – کجارو.
پاورپوینت دوره آموزشی، تاریخ معاصر ایران یازدهم دوره دوم متوسطه- کاردانش · مدرس: سید محمد شعنی. مدت دوره: 1117 اسلاید (21 فایل).
کتابچه الکترونیکی چرا خلیج فارس؟ دانلود پاورپوینت اسناد جزایر سه گانه ایران · توییتر مرکز مطالعات خلیج فارس.
طبق عهدنامه گلستان و ترکمانچای، به ترتیب کدام مناطق از کشورمان به روس‌ها واگذار شد؟ 1 ). ایالت‌های داغستان و گرجستان – شهرهای باکو و گنجه.
فتحعلی شاه: حمله به افغانستان و تصرف قندهار-عهدنامه گلستان-عهدنامه ترکمانچای. محمد شاه: معاهده ارزنه الروم-پیش زمینه جدا شدن افغانستان از ایران-ظهور فرقه …
در مقاله زیر مطالعه خواهید فرمود که چگونه سرگور اوزلی ایران را مجبور و مفتون به پذیرفتن عهدنامه گلستان نمود و برای راحت ساختن روسیه از شر عباس میرزا و سپاه …

دیدگاهتان را بنویسید