پاورپوینت معرفی وایمکس رشته کامپیوتر39 اسلاید

پاورپوینت معرفی وایمکس رشته کامپیوتر39 اسلاید
بخشی از پاورپوینت معرفی Wimax : WiMAX  یک روش بى سیم فوق العاده سودمند و انقلابى در زمینه دسترسى تمامىکاربران (در هر سطحى) به اینترنت است. این نام از حروف اول کلمات Worldwide Intero Perability for Microwave Access گرفته شده و همانگونه که از نام آن پیدا است، راهحلى براى دسترسى به اینترنت از طریق امواج مایکروویو است. طراحان و مهندسان این روشبرآن هستند تا در آینده اى نزدیک، دسترسى بى حد و مرز به اینترنت را براى تمامىکاربران تا حد دسترسى به تلفن همراه آسان کنند و همانگونه که اکنون در اغلب کشورهاىجهان، داشتن و استفاده از یک تلفن قابل حمل، به پدیده اى معمولى بدل شده است،دسترسى آسان و نامحدود به مکان به اینترنت، براى همگان حاصل شود. واى مکس درآینده بسیار نزدیک، اینترنت را در کنار شبکه مخابراتى قرار خواهد داد و چنان انقلابى را در این زمینه به وجود خواهد آورد که روشن کردن اکثر کامپیوترهاى قابلحمل، خانگى و یا خاص، مساوى با اتصال آنها به اینترنت باشد. این استاندارد از طرف IEEE معتبر شناخته شده و کد ۸۰۲.۱۶ از طرف این سازمان به آن اختصاص یافتهاست. واى مکس از نظر استفاده از امواج مایکروویو برا …

 خرید پاورپوینت معرفی رشته بازیگری ، لیست قیمت پاورپوینت معرفی رشته بازیگری ، ارزانترین قیمت … تصویر پاورپوینت معرفی وایمکس رشته کامپیوتر39 اسلاید.
پاورپوینت معرفی وایمکس رشته کامپیوتر39 اسلاید. بخشی از پاورپوینت معرفی Wimax : WiMAX یک روش بى سیم فوق العاده سودمند و انقلابى در زمینه دسترسى تمامىکاربران …
جزوه کامل کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال توماس (همه رشته های مهندسی). حساب دیفرانسل … دانلود پاورپوینت حافظه و انواع آن در کامپیوتر 39 اسلاید.
Dec 28, 2015 … 745, دانلود پاورپوینت آماده رشته روانشناسی با عنوان مدیریت استرس – 48 اسلاید, علوم انسانی > روانشناسی و علوم تربیتی.
3064, دانلود کارآموزی فروشگاه گیاهان دارویی(رشته کشاورزی) … 2519, پاورپوینت معرفی و شناسایی مهمترین علف های هرز ایران 158 اسلاید.

دیدگاهتان را بنویسید